Email:i-trade1@lnjldq.comلیائونینگ جینلی الکتریک برق شرکت برق، با مسئولیت محدود

لیائونینگ جینلی الکتریک برق شرکت برق، با مسئولیت محدود

دربارهی ما
تماس با ما

تماس بگیرید: استیون
تلفن: + 86-415-6256999
پست الکترونیکی: i-trade1@lnjldq.com


تماس: لیلی
تلفن: + 86-415-6256999
پست الکترونیکی: i-trade2@lnjldq.com


تماس بگیرید: امی
تلفن: + 86-415-6256999
پست الکترونیکی: i-trade3@lnjldq.com


اضافه کردن: پارک صنعت Tongxing، شهر Tongxing، Zhenan، Dandong، لیائونینگ
کد پستی: 118001
فکس: 86-415-6131000

دربارهی ما

تاریخ ما

در دهه 1980، شرکت لیائونینگ جینلی الکتریک برق لوازم خانگی با مسئولیت محدود در شهر دندونگ چین تاسیس شد و با اعتقادات قوی در راه کار سختگیرانه کار کرد. در طول بیش از 30 سال توسعه و تشویق و رشد در شرایط بازار رقابتی، ما تجربه غنی را تجمع، Jinli تبدیل شده است معروف شرکت تعویض چینی از چین و یکپارچه R & D و تولید عملکرد سازمانی.

از آنجا که شرکت Jinli تاسیس شد، پیوستن به فلسفه سازمانی "علم و تکنولوژی نوآوری محصول، خدمات با کیفیت برای آینده نگه دارید، یکپارچگی برند نام تجاری"، ما بر ارزش های شرکت ما و ایده مدیریت را به کارکنان خود را به منظور ایجاد یک بسیار تیم همگانی و وفادار. در حال حاضر، این شرکت دارای تعداد زیادی از پرسنل فنی و حرفه ای با تجربه و پرسنل با تجربه است که پایه محکم برای ورود به مرحله بین المللی را فراهم می کند.

امروز، شرکت جینلی، دندونگ کلیدی شرکت های علمی و تکنولوژیکی و شرکت ملی فناوری های پیشرفته و جدید است. نام تجاری "JINLI" نام تجاری مشهور استان لیائونینگ است. "دنبال بقا با کیفیت، دنبال توسعه با نوآوری". با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، مدیریت دقیق، محصول با کیفیت بالا، جینلی شیر تغییر دهنده، ستایش عمومی خوب، شناخت مشتری و اعتماد به بازار را به دست آورده است.

未命名_meitu_0.jpg

کارخانه ما

Liaoning Jinli برق شرکت برق لوازم خانگی، با مسئولیت محدود 10000m 2 منطقه واقع در Tongxing پارک صنعتی در Dandong قرار دارد. پارک صنعتی در شمال غربی شهر داندونگ، 16 کیلومتری از منطقه شهری، زمینه های کلیدی توسعه صنعتی و مناطق کشاورزی است. مزایای جغرافیایی و حمل و نقل منحصر به فرد وجود دارد - بندر بزرگ دونگانگ، سرعت بالا Dan-da، سرعت بالا Dan-fu، سرعت بالا Dan-tong سرعت بالا و فرودگاه بین المللی Langtou با هم از شبکه دریایی، زمین و هوا حمل و نقل. در حال حاضر کل سرمایه گذاری این شرکت 150 میلیون یوان است، تعداد کل کارکنان بیش از 200 نفر است و ارزش تولید سالانه بیش از 70 میلیون یوان است. در همین حال، شرکت جینلی تلاش می کند تا کار، مطالعه و محیط زیست خوب را ایجاد کند. ما به طور منظم اتوبوس، محل اقامت رایگان و غذای کار را به کارمند رایگان ارائه می دهیم، یک اتاق تفریحی برای انواع فعالیت های تفریحی ایجاد می کنیم. شرکت دارای مرکز مدرن دفتر، تجهیزات پیشرفته تولید و تعدادی از پرسنل علمی و فنی با کیفیت بالا، پرسنل ارشد مدیریت است که پایه محکمی برای ورود به مرحله بین المللی فراهم می کند.

未命名_meitu_1.jpg未命名_meitu_2.jpg

محصول ما

شرکت ما در حال توسعه و تولید انواع تغییرات شیر ​​است. در حال حاضر خط تولید شامل ظرفیت بار و ولتاژ تنظیم شیر تغییر، تغییر بار شیر بار، نوع شیر شیر نوع درام، نوع قفل نوع قفس، شیر تغییر شیر خط، انتخاب نوع چرخ نوع و دیگر محصولات بیشتر که بیش از 5000 نوع مشخصات و بیش از 30 پتنت.

شرکت جین به دنبال مفهوم توسعه "یکپارچگی، گونگ هو، همکاری و برنده پیروزی"، پایبند به هدف کسب و کار "کیفیت و اعتبار اولین"، متعهد به ارائه محصولات و خدمات کلاس اول برای مشتریان، اطلاعات سهام و منابع با مشتریان، و ایجاد یک وضعیت برنده برنده، به منظور ایجاد ارزش بالاتر برای مشتریان.

未命名_meitu_5.jpg未命名_meitu_4.jpg

کاربرد محصول

محصولات Jinli شیر تغییر دهنده می توانند 330KV و زیر ترانسفورماتور مورد نیاز است. انواع مختلف شیر تغییر دهنده می تواند طراحی و تولید بر اساس نیاز مشتریان. شرکت ما اولین نفر در بازار داخلی چین است که اختراع و کاملا مستقل حقوق مالکیت معنوی از هوشمند در ظرفیت بار و تولید کننده حرفه ای فن آوری تنظیم ولتاژ. مجموعه ای از محصولات توسط کارشناسان شناسایی شده است تا شکاف صنعت داخلی را پر کند و به سطح پیشرفته بین المللی برسد. در حال حاضر این محصول در شبکه دولتی پایدار بوده است.

گواهی ما

Jinli شیر تغییر دهنده "گواهی برای اختراع ثبت اختراع از ظرفیت بار و ولتاژ تنظیم شیر تغییر"، "گواهینامه جدید فناوری پیشرفته"، "گواهی مشهور نام تجاری استان لیائونینگ" و "گواهی سازگار با سیستم مدیریت کیفیت" نگه می دارد.

با توجه به ISO9001: 2008، سیستم مدیریت کیفیت سیستم مدیریت کیفیت، برای اطمینان از کیفیت محصول مطابق با نیاز مشتری، شرکت به شدت کنترل هر لینک تولید را از طریق خرید مواد خام به محصول خروجی کامل، ایجاد یک آزمایشگاه کامل و تجهیز با ابزار پیشرفته.

变压器有载调容调压分接开关1.jpg质量管理体系认证(2016中英).jpg

高新技术企业证书(2016年).BMP辽宁省著名商标证书(2015-2018).jpg

تجهیزات تولید

Jinli شیر تغییر همیشه با توجه به کیفیت و بهبود تجهیزات تولید و توجه به معرفی سطح پیشرفته بین المللی از تجهیزات ماشینکاری و تجهیزات تولید تراش CNC. در حال حاضر، ما 3 واحد از تجهیزات پیشرفته مرکز پیشرفته، 30 واحد تراش CNC، 50 مجموعه از ابزار و ماشین آلات معمولی، 10 واحد ماشین آلات برش، 10 واحد ماشین آلات تراش CNC و 28 واحد از ماشین پرس و جوهر تجهیزات قالب گیری، که همه آنها منجر به افزایش سهم بازار و کیفیت بالا تولید می شود.

未命名_meitu_0.jpg未命名_meitu_1.jpg未命名_meitu_2.jpg

بازار تولید

تا به امروز، تغییر شیر جینلی در سراسر کشور و در سراسر بازار در سراسر جهان به فروش محصولات شیر ​​شیر و ارتباطات طولانی مدت با شرکت های داخلی "Zhixin گروه"، "گروه Tianwei"، "ABB گروه"، "Xuji گروه" و معروف جهان شرکت WILSON استرالیا، شرکت TRAFO Spain SL، گروه SGB-suit در مالزی، شرکت Alfanar در عربستان سعودی.

خدمات ما

از 30 سال تحقیق و توسعه، Jinli شیر تغییر تعاملی قبل از فروش، فروش و خدمات پس از فروش است که از گرفتن سفارشات، تایید پارامترهای فن آوری، تولید محصولات، بازرسی سفارش، تکمیل سفارشات، سفارشات تحویل، ردیابی سفارشات به مشتریان بازخورد . هر لینک تولید توسط سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2008 کنترل می شود.

شرکت Jinli همچنان بر نیازهای مشتری تمرکز خواهد کرد و با پیشرفت تکنولوژی، مفهوم طراحی و محصولات جدید به مشتریان خود با تحقیقات و نوآوری های مداوم ادامه می دهد. با ایجاد یک سرمایه گذاری مدرن بین المللی، ما به هدف آینده توسعه صنعتی، تحقق بخشیدن به صنعت ملی و احیای صنعت صنعتی دست خواهیم یافت.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لیائونینگ جینلی الکتریک برق شرکت برق میباشد.
QR Code